MAKTEK 2018 FUARI

Makine sanayisi ile imalat sanayisinin temel üretim aracı olan takım tezgahlarının Avrasya bölgesindeki en önemli üreticileri, 2-7 Ekim 2018 tarihleri arasında, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek, MAKTEK Avrasya 2018 Fuarı’nda bir araya gelecek.

MAKTEK Avrasya 2018 Fuarı’nda Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen 1.000’i aşkın firması ve firma temsilciliği yer alacak. Almanya, Fransa, İspanya, Çin, İngiltere, Tayvan milli katılımlarıyla beraber dünyanın en tercih edilen fuarları arasına girmiştir. Artan katılımla beraber toplam 120.000 metrekare kapalı alan kapasitesine sahip TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nin14 salonu da tam kapasiteyle kullanılacak.

Fuarda, takım tezgahları, metal - sac işleme makineleri, tutucular – kesici takımlar, kalite kontrol – ölçüm sistemleri, CAD/CAM, PLM yazılımları ve üretim teknolojileri alanlarında faaliyet gösteren katılımcılar yer alacak.

MAKTEK Eurasia 2018 Fair will take place on October, 2-7 2018 at the TÜYAP Fair and Congress Center in Büyükçekmece. The fair will be a significant stage in the development of the coordination and innovative collaborations between these strategic sectors.


Machine tools, metal - sheet processing machines, retainer - cutting tools, quality control - measurement systems, CAD / CAM, PLM software and production technology will take place at MAKTEK 2018.

ONLINE DAVETIYE